Rata za Fotowoltaikę niższa, niż Twoje rachunki za prąd

Skorzystaj z fotowoltaiki dla biznesu lub gospodarstwa rolnego i odbierz rok ubezpieczenia GRATIS

Twoja rata netto

1000 zł/mc

Twój miesięczny rachunek za
prąd:  

500 zł 8 000 zł

Wkład własny:

10%

Liczba rat:

Twoja rata (netto)

Co zawiera miesięczna rata za instalację fotowoltaiczną?

Rok ubezpieczenia All Risk Gratis

Podpisz umowę na fotowoltaikę do 31.03.2021 i odbierz rok ubezpieczenia gratis.
Ubezpieczenie obejmuje m.in.:
 
  • Ubezpieczenie straty w produkcji energii elektrycznej w wyniku zdarzenia losowego
  • Ubezpieczenie od wszystkich ryzyk
  • Ubezpieczenie od kradzieży i wandalizmu.

Montaż w ciągu 10 dni

Dzięki gwarancji montażu w ciągu 10 dni od momentu uruchomienia finansowania Twoja instalacja fotowoltaiczna zacznie produkować darmową energię elektryczną już od początku sezonu wiosennego. Dzięki temu Twoje oszczędności wzrosną!

Pełne zabezpieczenia PPOŻ

Projekt Twojej instalacji fotowoltaicznej będzie uzgodniony z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń PPOŻ pod kątem ochrony przeciwpożarowej i zgłoszony do jednostki straży pożarnej. Masz pewność, że elektrownia słoneczna będzie bezpieczna i dopasowana do profilu Twojej działalności.

Elastyczny plan finansowania

Twoją miesięczną ratę za instalację dostosujemy proporcjonalnie do przychodów twojej firmy/ gospodarstwa rolnego albo do wielkości produkcji energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu Twoja miesięczna rata za sprzęt będzie zawsze niższa niż Twoje obecne rachunki za prąd!

Rozumiemy potrzeby Twojego biznesu, dlatego proponujemy:

Ochrona przed podwyżkami cen prądu i opłatą mocową

Oszczędności na rachunkach
dzięki własnej elektrowni słonecznej przez cały rok

Rok ubezpieczenia
GRATIS

Ubezpieczymy Twoją instalację od wandalizmu i kradzieży oraz od straty w produkcji energii w wyniku zdarzenia losowego.

Elastyczne
finansowanie

Konfigurujesz parametry finansowania fotowoltaiki wg potrzeb swojego biznesu. Dobierasz okres leasingu, wkład własny i harmonogram spłaty, a ratę wliczasz w koszty działalności.

Zestawy fotowoltaiczne dostosowane do specyfiki Twojej działalności

Dobierzemy komponenty i moc fotowoltaiki tak, aby zagwarantować maksymalne uzyski darmowej energii ze słońca w Twojej firmie

Montaż instalacji w 10 dni i pełne zabezpieczenie PPOŻ

Otrzymasz gwarancję szybkiego montażu instalacji fotowoltaicznej, zgodnej z wymogami ochrony przeciwpożarowej

Projekt instalacji dostosowany do skali i rodzaju produkcji

Przeprowadzimy profesjonalny audyt techniczny Twojej inwestycji i opracujemy wizualizację oraz indywidualny projekt instalacji

Jesteś zainteresowany ofertą?

Masz pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznej dla Twojej firmy lub gospodarstwa rolnego?
UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ
Chętnie pomożemy w Twojej decyzji

Sprawdź, co sądzą o nas Klienci

Chcesz obniżyć koszty prowadzenia działalności?

Produkcja darmowej energii z fotowoltaiki to droga do szybkiej optymalizacji kosztów stałych, niezależnie od rodzaju działalności, jaką prowadzisz!

Skonfiguruj swoją ofertę na fotowoltaikę tak, jak chcesz: szybko, bezpiecznie i wygodnie.

Kompletny i dopasowany zestaw fotowoltaiczny otrzymasz w jednej miesięcznej racie i bez ukrytych opłat!

W pakiecie elastycznym masz zawsze atrakcyjne finansowanie, serwis, wydłużoną gwarancję i ubezpieczenie na rok gratis!

Dzięki naszej ofercie, miesięczna rata za fotowoltaikę będzie niższa niż Twój obecny rachunek za prąd!

Instlacja fotowoltaiczna zarabia więc sama na siebie!

[1] Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Przykład symulacji raty finansowania dotyczy gospodarstwa rolnego, w którym średnie miesięczne rachunki za energię elektryczną wynoszą 1700 PLN. Parametry: instalacja fotowoltaiczna o mocy 29,92 kWp z usługą montażu na dachu skośnym; koszt całkowity wynosi 90 000 PLN. Finansowanie na 60 m-cy, czynsz inicjalny 10%, kwota wykupu 14,5% . Wszystkie ceny podane są w wartościach netto. Symulację przygotowano bez analizy zdolności kredytowej Klienta. Warunkiem przygotowania wiążącej oferty jest złożenie wniosku przez Klienta wraz z niezbędnymi dokumentami. Zawarcie umowy dotyczącej finansowania i jej warunki zależą każdorazowo od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz ryzyka i warunków transakcji. Symulacja została przygotowana w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR1M i w przypadku jej zmiany wysokość rat również może ulec zmianie.

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami.

1. Bezpłatny audyt i projekt instalacji
Nasz doradca spotka się z Tobą, zbierze niezbędne dane i przygotuje dedykowane rozwiązanie instalacji fotowoltaicznej, dopasowane do profilu zużycia energii elektrycznej w Twojej firmie lub gospodarstwie rolnym. Otrzymasz profesjonalną wizualizację oraz projekt instalacji fotowoltaicznej.

2. Dobór elastycznego finansowania
Potrzebujesz wsparcia w wyborze właściwej formy finansowania zakupu fotowoltaiki? Nasi eksperci dobiorą właściwe rozwiązani, dopasowane do potrzeb Twojej działalności!

3. Szybki profesjonalny montaż
Wybierając ofertę Concept Energy otrzymasz gwarancję szybkiego i profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznej, już w 10 dni od momentu uzyskania finansowania. Szybkie montaż – to gwarancja wysokich uzysków darmowej energii już od początku sezonu wiosennego!

4. Ubezpieczenie i gwarancja 
Z Concept Energy otrzymujesz długie okresy gwarancyjne na komponenty swojej instalacji fotowoltaicznej, nawet 20 lat gwarancji producenta na falownik i 25 lat gwarancji na sprawność modułów fotowoltaicznych. Dodatkowo, dzięki darmowemu rocznemu ubezpieczeniu fotowoltaiki otrzymujesz bezpieczeństwo i ochronę przed skutkami zdarzeń losowych.

Podpisując umowę realizacji instalacji fotowoltaicznej z Concept Energy otrzymasz ubezpieczenie swojej instalacji na rok gratis. Dzięki temu otrzymujesz kompleksową ochronę przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Ubezpieczycielem jest Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Dokumenty, związane z zawarciem polisy ubezpieczeniowej przygotujemy za Ciebie.


Zakres ubezpieczenia obejmuje:

✓ Ubezpieczenie instalacji PV od kradzieży i uszkodzeń – wariant All Risk

✓ Ubezpieczenie straty w produkcji energii z fotowoltaiki w wyniku zdarzenia losowego

Ubezpieczenie straty w produkcji energii z fotowoltaiki w wyniku niższego poziomu produkcji

W Concept Energy możesz skonfigurować parametry finansowania fotowoltaiki według potrzeb swojego biznesu lub gospodarstwa rolnego. Dobierasz indywidualnie okres leasingu lub pożyczki, wkład własny i harmonogram spłaty, a ratę wliczasz w koszty działalności.

Przygotowaliśmy elastyczne pakiety finansowe dla różnych segmentów klientów, dzięki czemu możemy zaoferować najbardziej korzystne finansowanie zakupu instalacji PV.

Dla przedsiębiorców i rolników proponujemy:

  ✓ Leasing lub pożyczkę w uproszczonej procedurze finansowej bez wpłaty początkowej nawet do 84 m-cy

  ✓ Harmonogramy specjalne – raty sezonowe (NOWOŚĆ na rynku):

    • wysokość raty uzależniona od miesięcznej wielkości produkcji energii z fotowoltaiki
    • wysokość raty dostosowana do miesięcznych przychodów z działalności gospodarczej lub rolniczej
    • finansowanie dostosowane do profilu produkcji rolnej (sezonowość)

Eksperci Concept Energy konfigurują parametry instalacji fotowoltaicznej przy uwzględnieniu całkowitego zapotrzebowania Twojej firmy lub gospodarstwa rolnego na energię elektryczną. Znając profil zużycia energii możemy dopasować moc fotowoltaiki tak, aby produkcja darmowej energii ze słońca była optymalna, a jej autokonsumpcja najwyższa. Co więcej, dzięki bardzo atrakcyjnym elastycznym programom finansowania fotowoltaiki, m.in. sezonowym harmonogramom specjalnym leasingu, możemy dopasować wysokość raty do obecnego rachunku za prąd w Twojej firmie lub gospodarstwie rolnym. Miesięczną fakturę za leasing fotowoltaiki wliczysz w koszty działalności. Dzięki temu panele fotowoltaiczne, od samego początku, będą spłacać się z bieżącej produkcji energii elektrycznej.

Sprawdź, jak wiele możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy​!

Nasze realizacje

Centra Medyczne „Medyceusz” z Łodzi
Centra Medyczne "Medyceusz" z Łodzi
firma P.P.H.U "LOTAR" Krzysztof Lota z Bolesławca
Firma P.P.H.U "LOTAR" Krzysztof Lota z Bolesławca
Producent mebli drewnianych PROSPERO, Kępno
Producent mebli drewnianych "PROSPERO", Kępno

Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy w doborze zestawu fotowoltaicznego dla swojej firmy?

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny podane są w wartościach netto. Symulacje rat przygotowywane są bez analizy zdolności kredytowej Klienta. Warunkiem przygotowania wiążącej oferty jest złożenie wniosku przez Klienta wraz z niezbędnymi dokumentami. Zawarcie umowy dotyczącej finansowania i jej warunki zależą każdorazowo od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz ryzyka i warunków transakcji. Symulacja została przygotowana w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR1M i w przypadku jej zmiany wysokość rat również może ulec zmianie.

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ JUŻ DZIŚ