Audyt fotowoltaiczny i konsultacja z Doradcą Klienta? Załatwisz to online!

Audyt fotowoltaiczny i konsultacja z Doradcą Klienta? Załatwisz to online!

Audyt fotowoltaiczny online - na czym polega?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy narzędzia do zdalnej rozmowy video, telefonicznej i tekstowej bez konieczności rejestracji lub pobierania dodatkowego oprogramowania. Z dowolnego urządzenia, w każdym miejscu – wszystko to dla bezpieczeństwa naszych Klientów. 

Nasi Doradcy Klienta, autoryzowani partnerzy handlowi, a także pracownicy działu projektowego Concept Energy wykorzystują najnowocześniejszą technologię, by służyć swoją wiedzą. 

W trakcie zdalnego audytu fotowoltaicznego nasi specjaliści dokonają analizy zapotrzebowania obiektu na energię elektryczną, ocenią techniczne możliwości montażu fotowoltaiki, a także dobiorą właściwą moc elektrowni słonecznej. Wizualizacje oraz wstępne projekty instalacji fotowoltaicznych tworzone są na podstawie przeprowadzonego wywiadu z inwestorem, mapy satelitarne i mapy z geoportalu, a także w oparciu o elektroniczną dokumentację zdjęciową oraz projektową.

Jak wygląda audyt fotowoltaiczny online w praktyce? 

Audyt fotowoltaiczny online - jak wygląda w praktyce

Co jest wymagane do połączenia?  

zdalny audyt fotowoltaiczny Concept Energy, jak się połączyć online?

Już dziś skontaktuj się z nami za pomocą dedykowanego formularza lub zadzwoń pod numer telefonu 798 60 80 40 i umów się na zdalny audyt fotowoltaiczny Twojego domu, gospodarstwa rolnego lub firmy.  

Jak widać, wykonanie pierwszego kroku na drodze do niezależności energetycznej jest jeszcze prostsze niż wcześniej. 

Nie pozostaje nic innego, jak połączyć się z doradcą Concept Energy i zacząć produkcję własnej, czystej energii elektrycznej: 

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę