Concept Energy – co słychać? Nowy podcast o fotowoltaice!

Concept Energy – co słychać? Nowy podcast o fotowoltaice!

Nowy cykl podcastów o fotowoltaice od Concept Energy

Branża OZE, domowe elektrownie słoneczne, fotowoltaika dla firm - każdy temat podany w odpowiedni sposób można łatwo zrozumieć. My chcemy, by fotowoltaika stała się bliska i Wam. Spotkamy się z naszymi Klientami w ich domach i firmach. Tematami naszych rozmów będą oszczędności i ekologia. Poznamy przyczyny decyzji o montażu fotowoltaiki i sprawdzimy wysokość rachunków za prąd. Ciekawe tematy, ciekawi ludzie, a wszystko podane jasno jak słońce. 

Energia elektryczna jest ważna dla nas wszystkich, a my chcemy uczyć korzystać z niej ekologicznie i oszczędnie. Poza tym branża OZE to kopalnia ciekawostek, a każda realizacja tak bardzo różni się od innej, że z pewnością będziemy mieli o czym rozmawiać – mówi Mariusz Lach, dyrektor komunikacji i marketingu Concept Energy.

Pierwszy odcinek znajdziecie na naszym kanale na YouTube. Usłyszycie w nim opinię Państwa Barszczewskich na temat instalacji fotowoltaicznej od Concept Energy zamontowanej w ich domu w Trutnowie. Dowiecie się też, czy warto uwzględnić fotowoltaikę już na etapie budowy domu, ile oszczędności daje taka elektrownia słoneczna, jak sprawdzać bieżące uzyski i jak na to wszystko wpływają pory roku. Do tego oczywiście kilka słów o ekologii. 

Zapraszamy do odsłuchu!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę