Fotowoltaika dla spółdzielni. Jeden wydatek - korzyść dla wielu!

Fotowoltaika dla spółdzielni. Jeden wydatek - korzyść dla wielu!

Nowa energia dla budżetu spółdzielni

Fotowoltaika to rozwiązanie nie tylko dla właścicieli firm, gospodarstw rolnych, czy domów jednorodzinnych. To także wielkie możliwości dla budynków wielorodzinnych, czyli na przykład bloków mieszkalnych. Każda spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa może zagospodarować przestrzeń na dachu budynku i pozwolić generować oszczędności od pierwszych dni uruchomienia instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego warto zainwestować?

Instalacja fotowoltaiczna pozwala uniezależnić się od stale rosnących cen energii i odciążyć budżet wspólnoty z kosztów energii elektrycznej. Choć każdy mieszkaniec samodzielnie reguluje rachunki za prąd, oświetlenie bloku czy też napędzanie wind to odpowiedzialność właściciela budynku współdzielonego. Dlatego przejście na zieloną energię gwarantuje nie tylko zwrot inwestycji, ale także długofalowe oszczędności! Warto także pamiętać, że odnawialne źródła energii to nie jest przemijający trend, ale także ekologiczna alternatywa, na której korzysta nasza planeta - coraz bardziej konieczna w naszych czasach.

Słoneczne dachy

Rosnące zainteresowanie fotowoltaiką i innymi formami OZE oznacza, że inwestorzy mogą liczyć na wsparcie rządu. Ulgi finansowe mają zachęcić do modernizacji instalacji elektrycznej również w spółdzielniach mieszkaniowych. Jednym z planowanych programów są Słoneczne dachy, czyli spółdzielczy odpowiednik programu “Mój prąd”. Na razie pilotażowany w Wielkopolsce, ma wielki potencjał dla całego kraju. Zobacz, ile można zaoszczędzić!

concept-energy/aktualnosci/concept-energy-fotowoltaika-spoldzielnie

Jak widać, fotowoltaika to wymarzone rozwiązanie także dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Oszczędności pojawiają się błyskawicznie, wartość budynku rośnie, a budżet na rozwój spółdzielni i odnawianie budynków pozostaje niezagrożony! Jeśli wciąż masz pytania lub wątpliwości, nasi eksperci pozostają do dyspozycji. Posiadamy dedykowane oferty dla wspólnot i spółdzielni – możesz zrealizować z nami tego typu instalację, przygotowaną indywidualnie pod dach Twojego budynku! Skontaktuj się z nami już dzisiaj i uzyskaj darmową ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę