Oszczędzaj na prądzie, na zawsze!

Oszczędzaj na prądzie, na zawsze!

Fotowoltaika obniża koszty prowadzenia przedsiębiorstwa, na zawsze!

W wielu branżach koszty energii elektrycznej mają kluczowy wpływ na rentowność produkcji i oferowanych usług. Nawet jeśli nie jest on bezpośredni, to obniżenie kosztów dostaw energii elektrycznej znacząco poprawi bilans finansowy przedsiębiorstwa. Dla firm, które w sposób świadomy chcą zarządzać energią i jednocześnie stać się bardziej konkurencyjne, inwestycja w fotowoltaikę jest najlepszym rozwiązaniem.

Niezależność energetyczna w firmie

Ceny energii elektrycznej podlegają ciągłym zmianom. Oznaczają one zazwyczaj wzrost cen prądu i dodatkowe koszty opłaty mocowej. Instalacja własnej elektrowni słonecznej pozwoli uniezależnić się od wahań cenowych, ale też na skuteczniejsze planowanie wydatków w firmie w długim okresie.

Korzystne finansowanie paneli fotowoltaicznych

Dobra instalacja fotowoltaiczna nie jest tania. Dlatego profesjonalny sprzedawca fotowoltaiki od Concept Energy posiada w swojej ofercie atrakcyjne formy finansowania, takie jak leasing, czy pożyczka. Korzyści z OZE widoczne są już w niedługim czasie od podpisania umowy, a comiesięczne oszczędności pozwalają pokryć w pełni raty zobowiązania!

Szybki montaż instalacji fotowoltaicznej

Dzięki stałej dostępności komponentów: falowników fotowoltaicznych oraz paneli fotowoltaicznych w naszych własnych magazynach, Concept Energy gwarantuje szybki montaż instalacji fotowoltaicznej. Doradcy pomogą zrealizować wszystkie formalności w imieniu Klienta, aby przyspieszyć cały proces. Instalację fotowoltaiczną zamontujemy w Twojej firmie już w 10 dni od podpisania umowy! 

Tarcza podatkowa

Wszystkie wydatki związane z zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej, w tym także opłata wstępna oraz miesięczne raty leasingu, można ująć w kosztach prowadzenia działalności. Pozwala to obniżyć podatek dochodowy i VAT. To kolejne źródło oszczędności, zaraz po niższych rachunkach za prąd!

Bezpieczeństwo

Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną, warto zwrócić uwagę na jakość oferowanych komponentów: paneli i falowników fotowoltaicznych. Concept Energy gwarantuje pełną zgodność instalacji fotowoltaicznej z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej. Co więcej, komponenty posiadają wieloletnią gwarancję producenta oraz nawet 30 letnią gwarancję wysokiej sprawności paneli fotowoltaicznych. 

 

Twój biznes, może znacząco zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną dzięki instalacji fotowoltaicznej. Dowiedz się więcej o kampanii Concept Energy pod hasłem: Oszczędzaj na prądzie, na zawsze! i zrealizuj fotowoltaikę o 10% taniej! 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę