Własna instalacja fotowoltaiczna w 10 dni

Własna instalacja fotowoltaiczna w 10 dni

Instalacja fotowoltaiczna krok po kroku 

Jak zainstalować elektrownię słoneczną? Własna instalacja fotowoltaiczna to proces złożony z kilku etapów. Na początku, Doradca objaśnia Klientowi całą procedurę i przeprowadza szybką kalkulację. W trakcie darmowej konsultacji połączonej z audytem fotowoltaicznym, Klient jest w stanie zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami i uzyskać odpowiedzi na ewentualne dodatkowe pytania. Doradca zaproponuje najkorzystniejszą formę finansowania fotowoltaiki, dostosowaną do charakteru działalności i specyfiki budynku. Co więcej, Doradca oszacuje również, ile można zaoszczędzić dzięki fotowoltaice. 

Finansowanie fotowoltaiki

Podpisanie umowy to z kolei pierwszy krok na drodze do realizacji zamówienia. Od tego momentu pracownicy Concept Energy rozpoczynają intensywną pracę, aby nowy Klient mógł cieszyć się instalacją fotowoltaiczną już w przeciągu następnych 10 dni. Jak to jest możliwe?

Po pierwsze, finansowanie fotowoltaiki to szybki proces. W Concept Energy postawiliśmy na uproszczenie wszystkich procedur, również tych związanych z weryfikacją zdolności kredytowej, a na samą decyzję banku, który oferuje kredyt ratalny na fotowoltaikę czeka się 15 minut. W przypadku finansowania zakupu fotowoltaiki leasingiem decyzję instytucji finansującej otrzymamy już następnego dnia roboczego. Dlatego wszystkie procesy formalne realizowane są w bardzo krótkim czasie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Po drugie, szybki montaż instalacji fotowoltaicznej zależy również od dostępności komponentów, w tym paneli fotowoltaicznych i falowników. Opóźnienia wynikają często z faktu, że konieczne materiały należy najpierw sprowadzić od producenta. Concept Energy posiada natomiast w pełni zaopatrzony własny magazyn - hurtownię fotowoltaiczną oraz placówki dystrybucyjnej sieci partnerskiej. Pozwala to na krótki czas montażu paneli fotowoltaicznych i falownika. 

concept-energy-fotowoltaika-monter

Po trzecie, jednym ze sposobów na sprawną organizację pracy, jest posiadanie własnych ekip monterskich. Wykonywanie instalacji fotowoltaicznych przez zewnętrznych wykonawców może skutkować opóźnieniem prac, jak również trudnościami z rozliczeniem i nadzorowaniem zachowania wysokiej jakości usług wykonawczych. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na inwestycję we własną kadrę instalatorów, która gwarantuje szybką realizację instalacji fotowoltaicznej, zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa. Co więcej, doświadczeni fachowcy są w stanie dokonać montażu na każdym poszyciu dachowym.

Ile trwa montaż fotowoltaiki? Wszystkie powyższe etapy, od podpisania umowy, poprzez udzielenie finansowania, a na dostarczeniu materiałów kończąc, trwają niespełna tydzień. Sam montaż, dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze trwa jedynie 1-2 dni. 

concept-energy-fotowoltaika-szybki-montaz

Dla kogo fotowoltaika?

Podsumowując, sprawdzona ekipa monterów i rozwiązania transportowe i logistyczne wprowadzone przez Concept Energy sprawiają, że własna instalacja fotowoltaiczna może stać się faktem już w 10 dni od podpisania umowy. Niezależnie, czy potrzebujesz fotowoltaiki dla gospodarstwa rolnego, niezależności energetycznej w firmie, czy też budujesz dom jednorodzinny z elektrownią słoneczną.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę