Współpraca popłaca! Jak możesz zarobić z Concept Energy?

Współpraca popłaca! Jak możesz zarobić z Concept Energy?

Współpraca z Concept Energy to strzał w dziesiątkę. Zostań autoryzowanym partnerem Concept Energy

Szukasz nowego lub dodatkowego źródła dochodu? Współpraca z Concept Energy to strzał w dziesiątkę! Jeśli chcesz zostać naszym partnerem handlowym, franczyzobiorcą albo instalatorem, pomożemy ci poszerzyć wachlarz usług o fotowoltaikę. Kogo szukamy i jak to zrobić? Sprawdź!

Dlaczego warto

Jako Autoryzowany partner Concept Energy możesz liczyć przede wszystkim na przejrzyste i uczciwe zasady współpracy. Zależy nam na utrzymaniu jak najwyższej jakości świadczonych usług. Dlatego równie istotna jest współpraca oparta na prostych i dopasowanych do oczekiwań zasad, również w kwestii rozliczeń. Gwarantujemy dostęp do darmowych szkoleń, wsparcie merytoryczne i wewnętrzną bazę wiedzy, jak również dostęp do systemu CRM. Nie musisz martwić się także o żadne dodatkowe koszta. Nie pobieramy opłaty licencyjnej ani franczyzowej, a nasze cenniki produktów i usług są wyjątkowo korzystne. A przede wszystkim oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia wedle ustaleń. Zbudujmy tę firmę razem - na uczciwych zasadach!

Kogo szukamy

Szukamy właśnie Ciebie! Wybierz model współpracy, który najlepiej odpowiada Twoim zasobom oraz preferencjom. Obecnie prowadzimy nabór do współdziałania w trzech wariantach:

Autoryzowany Partner Concept Energy - Kogo szukamy - Fotowoltaika Modele Współpracy

Oferujemy cały wachlarz elastycznych modeli współpracy. Nasza oferta kierowana jest także do biur projektowych, dekarzy, elektryków, jak i firm zajmujących się audytami energetycznymi oraz usługami kafarowania. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, nasi doradcy czekają na Twój telefon.

Wsparcie dla partnerów

Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony Concept Energy. Zapewniamy stały dostęp do dedykowanego systemu informatycznego, który umożliwia wygodne i sprawne obsługiwanie ofert, zleceń oraz rozliczeń. Ponadto, odciążymy Cię z obsługi posprzedażowej klientów - to my bierzemy na siebie wsparcie i obsługę techniczną konsumenta. Oprócz tego, każdy z naszych partnerów uzyskuje wsparcie marketingowe oraz pełen pakiet materiałów drukowanych, który umożliwi jeszcze lepsze promowanie naszych wspólnych usług.

Brzmi dobrze? Pora zacząć działać! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową z Concept Energy, skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij imię i nazwisko
Wypełnij telefon kontaktowy
Wypełnij adres e-mail
Wypełnij kod pocztowy
Wypełnij miasto
Zaznacz zgodę