Piotr Stański Prezesem w Concept Energy

Piotr Stański Prezesem w Concept Energy

Nowy Prezes objął stanowisko z początkiem listopada br. Jakie plany na rozwój spółki Concept Energy ma Piotr Stański?

Dowiedz się więcej

Opłata mocowa przyczyną podwyżek cen energii

Opłata mocowa przyczyną podwyżek cen energii

Po intensywnym sezonie wiosenno-letnim, który dla właścicieli fotowoltaiki oznaczał wysoką produkcję energii elektrycznej, a dla nas wzmożoną pracę przy nowych instalacjach, nadszedł czas, aby przeanalizować dotychczasowe działania oraz przyjrzeć się nadchodzącym w prawie energetycznym zmianom. Najważniejszą z nich jest zapowiedziana od nowego roku opłata mocowa, która od stycznia 2021 będzie doliczana do rachunku za korzystanie z prądu z sieci.

Dowiedz się więcej

Ukryte koszty oszczędzania, czyli co kryje tania oferta na fotowoltaikę

Ukryte koszty oszczędzania, czyli co kryje tania oferta na fotowoltaikę

Czym kierujemy się przy codziennych zakupach? Z pewnością jest to cena. Montaż instalacji fotowoltaicznej to jednak poważniejsza decyzja, przy której nie należy się sugerować wyłącznie ceną. Mimo, że reklamy z każdej strony krzyczą: Fotowoltaika w supercenie! Zniżka na fotowoltaikę tylko teraz!

Dowiedz się więcej

Współpraca popłaca! Jak możesz zarobić z Concept Energy?

Współpraca popłaca! Jak możesz zarobić z Concept Energy?

Szukasz nowego lub dodatkowego źródła dochodu? Współpraca z Concept Energy to strzał w dziesiątkę! Jeśli chcesz zostać naszym partnerem handlowym, franczyzobiorcą albo instalatorem, pomożemy ci poszerzyć wachlarz usług o fotowoltaikę. Kogo szukamy i jak to zrobić? Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Agroenergia 2020: dofinansowanie na fotowoltaikę nie tylko dla rolników

Popularność instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii na polskim rynku rośnie. Poza zwiększonym zainteresowaniem i wdrażaniem technologii OZE wśród przedsiębiorców, zmiany widać także wśród osób fizycznych z sektora rolniczego. Wszystko za sprawą powołanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu Agroenergia 2020, którego celem jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych na terenach rolnych.

Dowiedz się więcej

Concept Energy – co słychać? Nowy podcast o fotowoltaice!

Instalacje fotowoltaiczne, oszczędności na prądzie w domu, opłacalność dla biznesu… Fotowoltaika to temat rzeka! Dlatego ruszamy z cyklem podcastów „Concept Energy u Ciebie. Rozmowy o fotowoltaice”.

Dowiedz się więcej

Fotowoltaika dla spółdzielni. Jeden wydatek - korzyść dla wielu!

Ceny prądu idą w górę i tym samym budżet na renowację i modernizację maleje? Utrzymanie budynku redukuje jego rentowność i odbiera możliwość remontu? To dobry moment na podjęcie decyzji o realizacji fotowoltaiki. Zobacz, jak możesz zyskać na instalacji fotowoltaicznej dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych!

Dowiedz się więcej

Oszczędzaj na prądzie, na zawsze!

Fotowoltaika w firmie to duże oszczędności. Dlatego Concept Energy wystartował z nową kampanią skierowaną do przedsiębiorców. Oferta dedykowana jest sektorowi MŚP oraz gospodarstwom rolnym. Uwzględnia atrakcyjne warunki przedłużonej gwarancji, a przy tym koszt realizacji instalacji fotowoltaicznej aż o 10% taniej. Oferta specjalna od Concept Energy zapewnia znacznie więcej korzyści, niż tylko niższe rachunki za prąd na zawsze. Sprawdź sam jakie!

Dowiedz się więcej

Firma jako prosument - czy warto?

Kim jest prosument? Czy małe i średnie firmy mogą być prosumentami? Jak Twoja firma może skorzystać będąc prosumentem? Czy to realna szansa na rozwój i korzyści finansowe dla firm z tytułu bycia prosumentem? Jaka jest definicja prosumenta w Ustawie o OZE? Sprawdź i przekonaj się, czy Twoja firma może zostać prosumentem!

Dowiedz się więcej

Własna instalacja fotowoltaiczna w 10 dni

Ile trwa realizacja instalacji fotowoltaicznej? 10 dni! Własna instalacja fotowoltaiczna nie musi być czasochłonnym projektem. Sprawdzone rozwiązania i dobra organizacja mogą zapewnić sprawną realizację instalacji fotowoltaicznej już w nieco ponad tydzień.

Dowiedz się więcej

Odnawialne źródła energii. Firmy inwestują w fotowoltaikę

Fotowoltaika jest obecnie najszybciej rozwijającym się segmentem OZE w Polsce. Zapowiadany jesienią wzrost kosztów w postaci wyższych rachunków za prąd powoduje, że firmy zaczynają szukać oszczędności. Tym bardziej, że ich sytuacja została już mocno zachwiana przez sytuację związaną z koronawirusem.

Dowiedz się więcej

Concept Energy partnerem Raportu Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2020

Raport Instytutu Energetyki Odnawialnej "Rynek fotowoltaiki w Polsce 2020" przyniósł wiele pozytywnych wiadomości. Na koniec roku 2020, moc zainstalowanych w Polsce paneli fotowoltaicznych może wynieść nawet 2,5 GW. Concept Energy, wiodąca marka grupy kapitałowej Sunrise Energy, jest głównym partnerem raportu, a dzisiaj odbyła się konferencja prasowa, w której ekspercki głos zabrał Prezes Zarządu, Paweł Płecha.

Dowiedz się więcej

Fotowoltaika - sposób na oszczędności w firmie w czasie pandemii

Małe i średnie firmy na polskim rynku znacznie odczuły pandemię koronawirusa. To idealny czas na szukanie oszczędności na bieżących kosztach takich jak opłaty za prąd, bo wszędzie czyhają podwyżki. Jakby tego było mało, rachunki jesienią dodatkowo wzrosną, bo pojawi się na nich opłata mocowa, która wpłynie na i tak wysokie ceny energii. Jak zmniejszyć koszty utrzymania firmy i płacić mniej za prąd? Odpowiedź to fotowoltaika.

Dowiedz się więcej

Czy fotowoltaika w rolnictwie to czysty zysk? Jak korzystnie sfinansować instalację fotowoltaiczną?

Wiedza branżowa to coś, z czym każdy specjalista powinien być na bieżąco. My uwielbiamy zarówno ją rozwijać, jak i się nią dzielić. Tym razem robimy to na łamach magazynu Farmer, gdzie udzieliliśmy głosu w temacie bardzo nam bliskim, jakim jest fotowoltaika dla rolnictwa. Tekst powstał we współpracy z Idea Getin Leasing, w ramach wspólnej kampanii: finansowanie fotowoltaiki.

Dowiedz się więcej