Piotr Stański Prezesem w Concept Energy

Rynek fotowoltaiki w Polsce rozwija się znakomicie także w okresie pandemii. Interesując się pozyskiwaniem energii ze słońca warto postawić na sprawdzonego wykonawcę. Nowy Prezes objął stanowisko z początkiem listopada br. Jakie plany na rozwój Concept Energy w 2021 roku ma Piotr Stański?

Dowiedz się więcej

Opłata mocowa przyczyną podwyżek cen energii

Po intensywnym sezonie wiosenno-letnim, który dla właścicieli fotowoltaiki oznaczał wysoką produkcję energii elektrycznej, a dla nas wzmożoną pracę przy nowych instalacjach, nadszedł czas, aby przeanalizować dotychczasowe działania oraz przyjrzeć się nadchodzącym w prawie energetycznym zmianom. Najważniejszą z nich jest zapowiedziana od nowego roku opłata mocowa, która od stycznia 2021 będzie doliczana do rachunku za korzystanie z prądu z sieci.

Dowiedz się więcej

Agroenergia 2020: dofinansowanie na fotowoltaikę nie tylko dla rolników

Popularność instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii na polskim rynku rośnie. Poza zwiększonym zainteresowaniem i wdrażaniem technologii OZE wśród przedsiębiorców, zmiany widać także wśród osób fizycznych z sektora rolniczego. Wszystko za sprawą powołanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu Agroenergia 2020, którego celem jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych na terenach rolnych.

Dowiedz się więcej

Platinum Financial nowym Autoryzowanym Partnerem Concept Energy

Platinum Financial jako Autoryzowany Partner Concept Energy będzie oferować w ramach współpracy sprzedaż instalacji fotowoltaicznych.

Dowiedz się więcej

Concept Energy – co słychać? Nowy podcast o fotowoltaice!

Instalacje fotowoltaiczne, oszczędności na prądzie w domu, opłacalność dla biznesu… Fotowoltaika to temat rzeka! Dlatego ruszamy z cyklem podcastów „Concept Energy u Ciebie. Rozmowy o fotowoltaice”.

Dowiedz się więcej

Ukryte koszty oszczędzania, czyli co kryje tania oferta na fotowoltaikę

Czym kierujemy się przy codziennych zakupach? Z pewnością jest to cena. Montaż instalacji fotowoltaicznej to jednak poważniejsza decyzja, przy której nie należy się sugerować wyłącznie ceną. Mimo, że reklamy z każdej strony krzyczą: Fotowoltaika w supercenie! Zniżka na fotowoltaikę tylko teraz!

Dowiedz się więcej

Fotowoltaika dla spółdzielni. Jeden wydatek - korzyść dla wielu!

Ceny prądu idą w górę i tym samym budżet na renowację i modernizację maleje? Utrzymanie budynku redukuje jego rentowność i odbiera możliwość remontu? To dobry moment na podjęcie decyzji o realizacji fotowoltaiki. Zobacz, jak możesz zyskać na instalacji fotowoltaicznej dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych!

Dowiedz się więcej

Oszczędzaj na prądzie, na zawsze!

Fotowoltaika w firmie to duże oszczędności. Dlatego Concept Energy wystartował z nową kampanią skierowaną do przedsiębiorców. Oferta dedykowana jest sektorowi MŚP oraz gospodarstwom rolnym. Uwzględnia atrakcyjne warunki przedłużonej gwarancji, a przy tym koszt realizacji instalacji fotowoltaicznej aż o 10% taniej. Oferta specjalna od Concept Energy zapewnia znacznie więcej korzyści, niż tylko niższe rachunki za prąd na zawsze. Sprawdź sam jakie!

Dowiedz się więcej

Firma jako prosument - czy warto?

Kim jest prosument? Czy małe i średnie firmy mogą być prosumentami? Jak Twoja firma może skorzystać będąc prosumentem? Czy to realna szansa na rozwój i korzyści finansowe dla firm z tytułu bycia prosumentem? Jaka jest definicja prosumenta w Ustawie o OZE? Sprawdź i przekonaj się, czy Twoja firma może zostać prosumentem!

Dowiedz się więcej

Własna instalacja fotowoltaiczna w 10 dni

Ile trwa realizacja instalacji fotowoltaicznej? 10 dni! Własna instalacja fotowoltaiczna nie musi być czasochłonnym projektem. Sprawdzone rozwiązania i dobra organizacja mogą zapewnić sprawną realizację instalacji fotowoltaicznej już w nieco ponad tydzień.

Dowiedz się więcej