Referencje

Współpraca z nami to gwarancja jakości i dbałości o każdy szczegół. Sprawdź opinie o Concept Energy od naszych Klientów!

Gospodarstwo Rolne Osadkowski Cebulski

Niniejszym potwierdzamy wykonanie przez firmę CONCEPT ENERGY Sp. z o.o., Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa kompleksowej usługi, polegającej na zaprojektowaniu, dostawie, zamontowaniu, podłączeniu i uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej, o łącznej mocy 49,7 kWp. 

Instalacja fotowoltaiczna została wykonana i uruchomiona terminowo, zgodnie z dokumentacją projektową i obowiązującym prawem budowlanym. Usługa zrealizowana została profesjonalnie, z należytą starannością i wyjątkowo sprawnie. W naszej ocenie firma Concept Energy Sp. z o.o. dysponuje wysokim potencjałem merytorycznym i technicznym oraz odpowiednim sprzętem. Posiada też wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, dysponującą stosownymi uprawnieniami. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Concept Energy Sp. z o.o., jako rzetelnego, solidnego wykonawcę oraz odpowiedzialnego partnera biznesowego.

Leszek Cebulski Prezes Zarządu

Gospodarstwo Rolne Osadkowski Cebulski

Gospodarstwo Rolne Stanisław Kuduk

Niniejszym listem potwierdzam wykonanie przez firmę CONCEPT ENERGY Sp. Z o.o., kompleksowej usługi, polegającej na zaprojektowaniu, dostawie, zamontowaniu, podłączeniu i uruchomieniu 3 instalacji fotowoltaicznych, o łącznej mocy 148,68 kWp. Jako inwestor potwierdzam, że instalacje fotowoltaiczne wykonane przez Concept Energy zostały zrealizowane w terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego oraz dokumentacją projektową. Usługa została wykonana z należytą starannością i najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Firma Concept Energy Sp. z o.o. dysponuje odpowiednim potencjałem organizacyjnym, sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą techniczną, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia. Rekomenduję firmę Concept Energy jako solidnego wykonawcę i wiarygodnego partnera.

Stanisław Kuduk Właściciel

Gospodarstwo Rolne Stanisław Kuduk

Gospodarstwo Rolne Maciej Wujczak

Niniejszym listem potwierdzam wykonanie przez firmę CONCEPT ENERGY Sp. z o.o. kompleksowej usługi, polegającej na zaprojektowaniu, dostawie, zamontowaniu, podłączeniu i uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej, o łącznej mocy 249,5 kWp. Jako inwestor potwierdzam, że instalacje fotowoltaiczne wykonane przez Concept Energy zostały zrealizowane w terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego oraz dokumentacją projektową. Usługa została wykonana z należytą starannością i najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Firma Concept Energy Sp. z o.o. dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym, sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia. W związku z powyższym, rekomenduję firmę Concept Energy sp. z o.o. jako wiarygodnego, solidnego wykonawcę i odpowiedzialnego partnera biznesowego.

Maciej Wujczak Właściciel

Gospodarstwo Rolne Maciej Wujczak

Automobilklub „Rzemieślnik”

Niniejszym listem potwierdzam wykonanie przez firmę: CONCEPT ENERGY Sp. z o.o. kompleksowej usługi, polegającej na zaprojektowaniu, dostawie, zamontowaniu, podłączeniu i uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej, o łącznej mocy 49,59 kWp. Instalacja fotowoltaiczna wykonana przez Concept Energy została zrealizowana w terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Usługa została wykonana z należytą starannością i najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Firma Concept Energy Sp. z o.o. dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Rekomenduję Concept Energy jako wiarygodnego, solidnego wykonawcę i odpowiedzialnego partnera.

Sebastian Kołakowski Prezes Zarządu

Automobilklub „Rzemieślnik”

EWMAR-NESS

EWMAR-NESS

"Auto Biedroń" - Adam Biedroń

Ferma drobiu - Teresa Stępień

Ferma drobiu - Teresa Stępień

Mine Master sp z o.o.

Mine Master sp z o.o.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu w Jedwabnie

Instalacja fotowoltaiczna dla domu w Jedwabnie

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "PRZEŁOM"

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

BDM FURNITURE

BDM FURNITURE

MM Brothers Sp. z o.o.

MM Brothers Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Rolne "AGROMLEK" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Rolne